microsoft-dreamspark

Microsoft DreamSpark

Od Września 2015 r. uczniowie Technikum Informatycznego mają dostęp do zasobów oprogramowania Microsoft, m.in. Windows 7, Windows 8, Windows 10, Visual Studio oraz wielu innych.

Od Września 2011 r. uczniowie Technikum Informatycznego rozpoczynają kursy, które umożliwiają zdobycie certyfikatu CISCO IT Essentials.

Oferta szkoleń :

Przygotowanie do kariery informatycznej :

• IT Essential PC Hardware and Software
  • NDG Linux Essentials
  • Cybersecurity Essentials
  • CPA: Programming Essentials in C++
  • Mobility Fundamentals
  • Enterprenurship

Internet rzeczy :

• Connecting Things
  • Big Data and Analytics
  • Hackaton Playbook

Logo-akademia-cisco-niepolomice

modernizacja

Modernizacja Kształcenia Zawodowego w Małopolsce

logo_chmura_s

Małopolska Chmura Edukacyjna

Małopolska Chmura Edukacyjna to innowacyjna propozycja przekazywania wiedzy oraz przybliżania osiągnięć naukowych uczelni wyższych przy wykorzystaniu technologii informacyjnych i telekomunikacyjnych uczniom w Małopolsce.

Studencki Festiwal Informatyczny

Studencki Festiwal Informatyczny jest międzynarodową konferencją organizowaną od 2005 r. przez studentów. Co roku, w Krakowie, jesteśmy na nim obecni oraz czynnie uczestniczymy.